Το Δικηγορικό Γραφείο Σκορδής, Παπαπέτρου & Σία αναζητά να προσλάβει άτομο/α για την ακόλουθη θέση για το δυναμικό και αναγνωρισμένο τμήμα CorporateServicesτου γραφείου:

Περιγραφή Θέσης

  • Corporate Administrator

Απαραίτητα προσόντα

  • Εξαιρετική γνώση των ρωσικών (προφορική και γραπτή).
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής ή της αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες.
    • Καλή γνώση των Windows, Word, Excel, Powerpoint (το Quorum θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν).
    • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση ή πτυχίο νομικής θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Απολαβές

  • Αναλόγως πείρας και προσόντων.

Αλλα οφέλη

  • Ιατρική Ασφάλιση.
  • Σχέδιο Σύνταξης.

Κατάθεση αιτήσεων

  • Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα συνοδευόμενο με αντίγραφα τίτλων σπουδών και πιστοποιητικών στην πιο κάτω διεύθυνση μέχρι τις 22/06/2018.

Καρπενησίου 30

T.K. 20533, 1660 - ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ.: 22-843000 - Φαξ: 22-843444

E-Mail: l.farmaka@scordispapapetrou.com

Προσοχή:κ. Λίνα Φαρμακά