Αναζητούμε δικηγόρο για στελέχωση του Εταιρικού Τμήματος του γραφείου μας.

Καθήκοντα

Χειρισμός θεμάτων κυρίως εταιρικού, εμπορικού και χρηματοοικονομικού δικαίου και του δικαίου των συμβάσεων, επίβλεψη και υποστήριξη ομάδας παροχής διοικητικών υπηρεσιών, διαχείριση θεμάτων που σχετίζονται με το δίκαιο προσωπικών δεδομένων, διαχείριση υποθέσεων πολιτογράφησης και ζητημάτων μετανάστευσης και Adhocκαθήκοντα όπως και όταν απαιτείται.

Απαιτούμενα προσόντα

  1. Άδεια άσκησης του επαγγέλματος
  2. Εξαίρετη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  3. Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (MicrosoftOffice) και χρήση διαδικτύου

Απολαβές και πλεονεκτήματα

  1. Πακέτο απολαβών και ωφελημάτων ανάλογα με τα προσόντα και την εμπειρία
  2. Ευκαιρίες για ανάπτυξη και μακροχρόνια σταδιοδρομία
  3. Ιατρική κάλυψη
  4. 13ος μισθός

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε τις αιτήσεις σας μαζί με βιογραφικό σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση (με την ένδειξη: Θέση Δικηγόρου Εταιρικού Τμήματος):

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ή με φαξ στον αριθμό: 22459380

ή επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο: 22459345

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απολύτως εμπιστευτικού χειρισμού.