Η Δικηγορική Εταιρεία Χρίστος Πατσαλίδης Δ.Ε.Π.Ε., ζητεί να προσλάβει δικηγόρο με τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε δικαστηριακές υποθέσεις

Προσόντα και Καθήκοντα :

  • Πτυχίο Νομικής
  • Πείρα εργασίας τουλάχιστον 2 χρόνια στο χειρισμό υποθέσεων ενώπιον του Ανωτάτου και των Επαρχιακών Δικαστηρίων.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας.
  • Λήψη πρωτοβουλιών και ικανότητα ατομικής εργασίας αλλά και συνεργασίας.
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών σε περιβάλλον windows(MicrosoftOfficeWord, Internet, Ε-mail, Excel).
  • Εμπιστευτικότητα, αξιοπιστία, ταχύτητα και διεκπεραίωση εργασιών.
  • Διεξαγωγή νομικής έρευνας και χρήση νομικών εργαλείων.
  • Χειρισμός Δικαστηριακών υποθέσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο τηλεομοιότυπο 22 674 422 ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΤΥΧΟΥΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΙΚΟΥ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ