Δικηγορική εταιρεία με έδρα την Λάρνακα ζητεί να προσλάβει:

Ένα δικηγόρο(Κωδικός Θέσης: 73 / ΗRGlobus)

Καθήκοντα

- Ακροάσεις Πολιτικών Υποθέσεων.

- Κατάρτιση δικογράφων και άλλων νομικών εγγράφων.

- Εμφανίσεις στα Δικαστήρια.

- Άλλες εξωδικαστηριακές εργασίες.

Απαραίτητα προσόντα

  • Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρία (κατ' εξαίρεση θα μπορούσαν να εξεταστούν και αιτήσεις αιτητών με τουλάχιστον 4 χρόνια εμπειρία αναλόγως της προηγούμενης εμπειρίας)
  • Άδεια εξάσκησης του επαγγέλματος
  • Άπταιστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Μicrosoft Office(word)

Aπολαβές

Μεταξύ €26.000 και €31.500 ετήσια ακάθαρτη αμοιβή (annualgrosssalary), αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.

Aιτήσεις

Oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με τις ακόλουθες κατ' ελάχιστο πληροφορίες στο e-mailcpapademetres@globus.com.cyαναφέροντας στο "subject" τον Κωδικό Θέσης:

  • Ημερομηνία Γέννησης
  • Διεύθυνση Διαμονής
  • Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση, Βαθμός στο Απολυτήριο και Κλάδος
  • Τριτοβάθμια Εκπαίδευση, Βαθμός και μαθήματα που παρακολουθήθηκαν
  • Γενικός βαθμός στις εξετάσεις του Νομικού Συμβουλίου
  • Εργασιακή Πείρα

Προθεσμία Υποβολής Αιτήσεων

21/11/2018

Oι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικού χειρισμού. Νοείται ότι αφού τύχουν αξιολόγησης θα προωθηθούν στην δικηγορική εταιρεία. Με την αποστολή του βιογραφικού σας σημειώματος βεβαιώνετε ότι παραχωρείτε τη συγκατάθεσή σας προς την εταιρεία μας όπως συλλέξει και επεξεργαστεί δεδομένα που σχετίζονται με εσάς, όπως αποστείλει τα σχετικά δεδομένα στη δικηγορική εταιρεία και όπως επικοινωνήσει μαζί σας για τους σκοπούς της παρούσας αίτησης.Με την ολοκλήρωση της διαδικασίας τα προσωπικά στοιχεία θα καταστραφούν.