Το δικηγορικό γραφείο Αγνή Λιβέρα ΔΕΠΕ  στην Λευκωσία δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη δικηγόρου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άδεια άσκησης του επαγγέλματος.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια και επαγγελματισμός
  • Να είναι άμεσα διαθέσιμος/η.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία στο επάγγελμα.

Τα Καθήκοντα και Ευθύνες περιλαμβάνουν:

  • Διεξαγωγή έρευνας και ετοιμασία νομικών συμβουλών.
  • Διεξαγωγή αλληλογραφίας.
  • Ετοιμασία δικογράφων, συμβολαίων και άλλων εγγράφων.
  • Εκπροσώπηση στα Δικαστήρια και διεξαγωγή ακροάσεων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Τηλ. Επικοινωνίας: 22-552733

 Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής και διακριτικής μεταχείρισης.