Αναζητούμε γραμματέα/βοηθό δικηγόρου για προσωρινή αντικατάσταση προσωπικού ή/και για μόνιμη απασχόληση.

Καθήκοντα

Ετοιμασία και καταχώρηση εγγράφων στο πρωτοκολλητείο, επαφή με Επιδότες, ενημέρωση πελατών, ενημέρωση ημερολογίου, καταχώρηση εργασιών στο Πρόγραμμα Ζυγός, εύρεση φακέλων, διαχείρισης / αρχειοθέτησης φακέλων κ.α., υπό την επίβλεψη υπεύθυνου δικηγόρου.

Απαιτούμενα προσόντα

  1. Απόφοιτος Λυκείου
  2. Προηγούμενη πείρα εργασίας σε Δικηγορικό Γραφείο
  3. Γνώσεις Πρωτοκολλητείου

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε τις αιτήσεις σας μαζί με βιογραφικό σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση (με την ένδειξη: Θέση αντικατάστασης βοηθού Δικηγόρου):

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ή με φαξ στον αριθμό: 22459380

ή επικοινωνήστε τηλεφωνικά στο τηλέφωνο: 22459345

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απολύτως εμπιστευτικού χειρισμού.