Το Δικηγορικό Γραφείο Μ. Χ. ΜΥΛΩΝΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΔΕΠΕ με έδρα στη Λευκωσία ζητά:

Λογιστή/Λογίστρια για το Τμήμα Λογιστηρίου

Απαιτούμενα προσόντα

-  Διπλώματος Λογιστικής LCCI

Οποιοδήποτε άλλο πτυχίο λογιστικής θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

- Πολύ καλή γνώση γραπτής και προφορικής Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας.

- Πολύ καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MSOffice// Sage

- Δυναμικό και δραστήριο άτομο με οργανωτικές ικανότητες, μεθοδική σκέψη και ακεραιότητα χαρακτήρα

- Πείρα σε παρόμοια θέση για τουλάχιστον τέσσερα χρόνια

Καθήκοντα

  • Διατήρηση Λογιστικών Αρχείων
  • Ετοιμασία Λογιστικών Καταστάσεων
  • Έκδοση Τιμολογίων-Προσφορών
  • Γενικά Γραφειακά Καθήκοντα
  • Άλλα συναφή καθήκοντα και εργασίες (Πληρωμές, καταχωρήσεις, ετοιμασία φορολογικών δηλώσεων)
  • Διεκπεραίωση άλλων καθημερινών εργασιών λογιστηρίου

Προσφέρονται καλές απολαβές και ωφελήματα αναλόγως προσόντων, πείρας και ικανοτήτων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα για την προσοχή του κ. Μάριου Μυλωνά

Τηλ.  22 445822  /   Φάξ. 22-445830

email:mcm@law-cyprus.com