Το δικηγορικό γραφείο ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ & ΣΙΑ ΔΕΠΕ, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη προσωπικού γραμματέα και βοηθού λογιστηρίου.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία & Γραφή)
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, MicrosoftOffice).
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες καθώς και δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση (Τήρηση Χρονοδιαγραμμάτων).
  • Ικανότητα Γρήγορης Δακτυλογράφησης
  • Διακριτικότητα και εμπιστευτικότητα
  • Δραστήρια προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν αλλά δεν είναι απαραίτητη

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνη για την επικοινωνία μεταξύ του διευθυντή καθώς και των εσωτερικών/εξωτερικών πελατών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και υποδοχής
  • Ταξινόμηση και αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Διευθέτηση συναντήσεων και προγραμματισμός δικαστηριακού προγράμματος
  • Δακτυλογράφηση στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

  • Κάτοχος διπλώματος στη Λογιστική LCCIIntermediateή Higher
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας (Ομιλία & Γραφή)
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, MicrosoftOffice)
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρονοδιαγραμμάτων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν αλλά δεν είναι απαραίτητη

Καθήκοντα:

  • Έκδοση τιμολογίων και επικοινωνία συνεργατών
  • Έλεγχος και παρακολούθηση χρεωστών
  • Συμφωνεί τις καταστάσεις με τους πιστωτές
  • Διαχείρηση γραφείου και αρχειοθέτηση και άλλα συναφή καθήκοντα

Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με απόλυτη εχεμύθεια.

Παρακαλώ επικοινωνήστε:

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ & ΣΙΑ ΔΕΠΕ
Λεωφ. Αρχ. Μακαρίου ΙΙΙ, 2-4,

CapitalCenter, 7ος όροφος, 1065 Λευκωσία
Τηλ: +357 22676126 / Φαξ: +357 22667600
www.paplyclaw.com

Covering Letters/CVs should be sent to l.sismani@paplyclaw.com