Το δικηγορικό γραφείο Λεωνίδας Γ. Γεωργίου, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη γραμματέα.

Οι υποψήφιοι οι οποίοι θα κληθούν σε συνέντευξη , θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • ΄Αριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, MicrosoffOffice)
  • ΄Αριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • ΄Αριστες οργανωτικές ικανότητες καθώς και δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση (τήρηση χρονοδιαγραμμάτων)

Καθήκοντα μεταξύ άλλων:

  • Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων
  • Δακτυλογραφήσεις εγγράφων
  • Τήρηση / Οργάνωση ημερολογίου δικηγόρων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες/πελάτες
  • ΄Εκδοση τιμολογίων
  • Γνώση του προγράμματος ELAWYERή ΖΥΓΟΣ θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Προϋπηρεσία σε δικηγορικό γραφείο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Εχέμυθη και ευχάριστη προσωπικότητα.

΄Ολες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής και διακριτικής μεταχείρισης.