Ζητείται Γραμματέας- Λευκωσία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (MicrosoftOffice(Word&Excel), Internet, emailsκλπ.…)
  • Απολυτήριο σχολής μέσης εκπαίδευσηςή κολλεγίου. (Πτυχίο πανεπιστημίου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Η πείρα δεν είναι απαραίτητη.

Καθήκοντα

  • Δακτυλογράφηση κειμένων τα οποία θα υπαγορεύονται.
  • Γενικότερα εκτέλεση γραμματειακών καθηκόντων (τηλεφωνήματα, fax, email, φωτοτυπίες, scanner).
  • Αρχειοθέτηση.

Ωράριο Εργασίας

Το ωράριο εργασίας είναι δελεαστικό. Είναι συνεχόμενο χωρίς διακοπή το μεσημέρι(8:30 μέχρι 3:30 ή 9 μέχρι 3)και την Παρασκευή τελειώνει στις 1 το μεσημέρι. Μπορεί να συζητηθεί και θέμα μερικής απασχόλησης (part-time) ιδιαίτερα αν πρόκειται για φοιτήτριες/φοιτητές που σπουδάζουν απογευματινές και/ ή βραδινές ώρες ή αν πρόκειται για πρόσωπα που προτιμούν την μερική απασχόληση.

Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό στοemail: arotislaw@cytanet.com.cy.