Η δικηγορική εταιρεία ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ & ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΤΔ επιθυμεί να προσλάβει άμεσα άτομο για τη θέση Γραμματέα/Υπάλληλο Υποδοχής στα γραφεία μας στην Λάρνακα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Word/ Excel)
  • Οργανωτικές ικανότητες, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμό
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες και ευγένεια
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια
  • Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση
  • Δίπλωμα γραμματειακών σπουδών θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Καθήκοντα θέσης εργασίας

  • Εξυπηρέτηση πελατών (call center)
  • Γραμματειακές εργασίες
  • Παρακολούθηση εκκρεμοτήτων γραφείου
  • Οργάνωση Γραφείου

Παροχές ΘέσηςΕργασίας

  • Πλήρης απασχόληση - ωράριο 8π.μ.-1μ.μ +4.00μ.μ. -7.00μ.μ
  • Πολύ καλός μηνιαίως μισθός με προοπτική αύξησης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση ademetrioulaw@cytanet.com.cy ή μέσω τηλεομοιότυπου στον αριθμό 24655902.

Οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.