HΔικηγορική EταιρείαΑνδρέου, Χατζη Χριστοφής Δ.Ε.Π.Ε., επιθυμεί να προσλάβει Δικηγόρο για τα γραφεία της στη Λάρνακα:

Καθήκοντα:

 Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι μέλος του Δικαστηριακού Τμήματος της Εταιρείας και ανάμεσα στα κύρια καθήκοντα του/της θα περιλαμβάνονται:

  • Ο χειρισμός ακροαματικών διαδικασιών δικαστηριακών υποθέσεων
  • Η σύνταξη και η ετοιμασία δικογράφων και νομικών γνωματεύσεων
  • Η διαπραγμάτευση και διακανονισμός απαιτήσεων
  • Η διεξαγωγή συναντήσεων με πελάτες/αντίδικους

Προσόντα και Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο Νομικής (LLB)
  • Mέλος του Παγκύπριου Δικηγορικού Συλλόγου
  • Τουλάχιστον  2 χρόνια άσκησης του δικηγορικού επαγγέλματος
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής γλώσσας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εμπιστευτικότητα, επαγγελματισμός, ομαδικότητα και αξιοπιστία

Πακέτο απολαβών:

Στον/ην επιτυχόντα/ούσα υποψήφιο/α θα προσφερθεί πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων, συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού, ιατροφαρμακευτικής ασφάλειας και όλων των ωφελημάτων που λαμβάνουν οι δικηγόροι της Εταιρείας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.,  το αργότερο  μέχρι 15/06/2022.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας.

Διεύθυνση:Ηνωμένων Εθνών αρ. 4, Μέγαρο Αναστασία, 2ος όροφος, 6042 Λάρνακα

Τηλ:24656765

www.ahllc.com.cy