Η Δικηγορική Εταιρεία ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ & ΣΙΑ ΔΕΠΕ με έδρα τη Λευκωσία επιθυμεί να προσλάβει γραμματέα:

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Κάτοχος πτυχίου Ανώτερης Εκπαίδευσης

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου, υποδοχή πελατών, προγραμματισμός συναντήσεων
  • Χειρισμός προγραμμάτων i-justice, Ζygos και Cycom.
  • Επικοινωνία με συνεργάτες / πελάτες.
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση του ημερολογίου δικαστικών υποθέσεων και συντονισμός με δικηγόρους.
  • Παροχή γραμματειακής και διοικητικής υποστήριξης.

Αμοιβή και Οφέλη

  • Θα προσφερθεί ελκυστικό πακέτο αμοιβής και ωφελημάτων ανάλογα  με τα προσόντα και την πείρα του υποψηφίου, συμπεριλαμβανομένου 13 ½ μισθών και συμμετοχή στο ομαδικό σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.

Σας παρακαλώ να αποστείλετε το βιογραφικό σας για την προσοχή κα Μαρίας Συμεωνίδου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι την 1/2/2023.