ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΤΣΑΣΔ.Ε.Π.Ε. - θέση Γραμματέα / Διαχειριστή Γραφείου (Office Administrator)

Το Δικηγορικό γραφείο ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΤΣΑΣ Δ.Ε.Π.Ε. επιθυμεί να προσλάβει άτομο για τη θέση Γραμματέα / Διαχειριστή Γραφείου (OfficeAdministrator) για πλήρη απασχόληση.

 Απαραίτητα προσόντα και καθήκοντα:

-    Υποδοχή / Απάντηση Τηλεφώνων

-    Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων

-    Τήρηση / Οργάνωση ημερολογίου γραφείου

-    Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excelκτλ)

-     Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

-     Δακτυλογραφήσεις εγγράφων

-     Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου

-    Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση

-     Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια

Επιπρόσθετα προσόντα:

1.  Γνώση Λογιστικής

2.  Προηγούμενη συναφής πείρα σε δικηγορικό γραφείο

Μισθός:

Αναλόγως προσόντων

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εχεμύθειας.