Η Δικηγορική Εταιρεία Μ. Ηλιάδης & Συνεταίροι Δ.Ε.Π.Ε. με έδρα τη Λευκωσία, επιθυμεί να προσλάβει άτομο για τη θέση Δικηγόρου για πλήρη απασχόληση στο Τμήμα Διοικητικού Δικαίου.

Απαραίτητα προσόντα και καθήκοντα:

- Μέλος του Παγκύπριου Δικηγορικού Συλλόγου

- 3ετής τουλάχιστον πείρα σε υποθέσεις Διοικητικού Δικαίου

-Δικαστηριακή εμπειρία σε χειρισμό υποθέσεων ενώπιον του Διοικητικού Δικαστηρίου και του Ανωτάτου Δικαστηρίου Κύπρου

- Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

- Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (word, excel, κτλ)

- Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια

- Προηγούμενη συναφής πείρα σε Δικηγορικό Γραφείο

Μισθός και συναφή ωφελήματα:

Αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν τα Βιογραφικά τους Σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση law@eliades.euΗ εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τα άτομα τα οποία θα έχουν προεπιλεγεί για συνέντευξη για την ως άνω θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν διακριτικής μεταχείρισης.