Η Δικηγορική Εταιρεία ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ & ΣΙΑ ΔΕΠΕ με έδρα τη  Λευκωσία επιθυμεί να προσλάβει δικηγορική γραμματέα:

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Δυνατότητα χρήσης ηλεκτρονικών συστημάτων καταχώρησης εγγράφων και λογισμικού για τη διαχείριση δικαστικών υποθέσεων (I-Justice, Zygos)
    • ΄Αριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
    • Πολύ καλή γνώση MSOffice
    • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
    • Κάτοχος πτυχίου Ανώτερης Εκπαίδευσης

ΚαθήκοντακαιΕυθύνες

  • Eτοιμασία και διενέργεια ηλεκτρονικών καταχωρήσεων στο ijustice.
  • Καταχώρηση, ενημέρωση και διαχείριση δικαστηριακών υποθέσεων μέσω του προγράμματος Zygos
  • Παρακολούθηση και ενημέρωση του ημερολογίου δικαστικών υποθέσεων και συντονισμός με δικηγόρους.
  • Διαχείριση φακέλων και αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων.
  • Παροχή υποστήριξης σε σχέση με την προετοιμασία δικαστηριακών και εταιρικών εγγράφων και εντύπων.
  • Διενέργεια καταχωρήσεων και ερευνών στο Τμήμα  Εφόρου Εταιρειών.
  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου, υποδοχή πελατών, προγραμματισμός συναντήσεων

Αμοιβή και Οφέλη

  • Θα προσφερθεί ελκυστικό πακέτο αμοιβής και ωφελημάτων ανάλογα με τα προσόντα και την πείρα του υποψηφίου, συμπεριλαμβανομένου 13½ μισθών και συμμετοχή στο ομαδικό σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης.

Σας παρακαλώ να αποστείλετε το βιογραφικό σας για την προσοχή κα Μαρίας Συμεωνίδου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   μέχρι τις 17/10/2022.