Η Δικηγορική εταιρεία ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ – ΝΕΟΦΥΤΟΥ & ΣΙΑ ΔΕΠΕ, ενδιαφέρεται να προσλάβει γραμματέα μερικής απασχόλησης για τα γραφεία της στην Λεμεσό.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Καλές γνώσεις και χειρισμό ηλεκτρονικών υπολογιστών ( Word, Outlook, Excel, Internet).
  • Άριστη Γνώση της Ελληνικής  και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες Οργανωτικές Ικανότητες.
  • Συνεργάσιμο και πρόθυμο άτομο
  • Χρήση του λογισμικού προγράμματος Zygos/iJustice και/ή προγράμματος Λογιστικής θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Γενικά Καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Αρχειοθέτηση

Βιογραφικά σημειώματα θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και πλήρους εχεμύθειας και παρακαλούμε όπως αποστέλλονται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου  στην διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 25372200