Η Δικηγορική Εταιρεία ΧΑΒΙΑΡΑΣ & ΦΙΛΙΠΠΟΥ Δ.Ε.Π.Ε. επιθυμεί να προσλάβει

άμεσα  γραμματέα / για πλήρης απασχόληση στη Λευκωσία. Ώρες εργασίας 08:00 – 13:00 / 15:00 – 18:00 Δευτέρα – Παρασκευή.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων και επιστολογραφίας εταιρείας.
  • Διευθέτηση συναντήσεων και προγραμματισμός δικαστηριακού προγράμματος.
  • Δακτυλογράφηση στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Δίπλωμα στις γραμματειακές σπουδές.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.(Εις προσοχήν της κα. Λίας Φιλίππου). Θα ειδοποιηθούν μόνο αυτοί που πληρούν τα πιο πάνω προσόντα.