Η Δικηγορική Εταιρεία ΚΑΚΚΟΥΡΑΣ & ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΔΕΠΕ με έδρα τη Λευκωσία, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση θέσης γραμματέα για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα για την/τον υποψήφια/ο:

  • Άριστη γνώση χρήσης προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες και δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ομαδικό πνεύμα και εχεμύθεια
  • Προηγούμενη πείρα στη θέση γραμματέως σε δικηγορικό γραφείο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά καθήκοντα:

  • Γραμματειακή υποστήριξη και υποδοχή πελατών
  • Χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού συστήματος εφόρου εταιρειών για εταιρικές υπηρεσίες
  • Χειρισμός ηλεκτρονικού συστήματος ζυγός
  • Οργάνωση γραφείου, αρχειοθέτηση/καταχώρηση εγγράφων
  • Καταγραφή πραγματικών εξόδων

Οι αιτητές μπορούν να αποστέλλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.