Το Δικηγορικό Γραφείο ANDREAS POLYCARPOU & CO LLC στην Λευκωσία επιθυμεί να προχωρήσει σε άμεση πρόσληψη ατόμου για τη θέση του Γραμματέα.

Βασικά καθήκοντα:

• Διαχείριση/Οργάνωση γραφείου.
• Αρχειοθέτηση/Επιμέλεια φακέλων γραφείου.
• Επικοινωνία με πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα:

• Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
• Άριστη γνώση Η/Υ.
• Επαγγελματισμός, ευγένεια, οργάνωση, υπευθυνότητα, συνέπεια.

Δεν απαιτείται προηγούμενη πείρα σε δικηγορικό γραφείο.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στις ακόλουθες διευθύνσεις το αργότερο έως τις 31/8/2023.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τα άτομα που θα κληθούν σε συνέντευξη.