Η δικηγορική εταιρεία Αντιγόνη Μάρκου Χριστοφή & Συνεργάτες Δ.Ε.Π.Ε. με έδρα το Παραλίμνι, επιθυμεί να προσλάβει ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ, για άμεση πρόσληψη.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή (office word, excel, κτλ).
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες καθώς και δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση.
  • Άψογη συμπεριφορά, συνέπεια, ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια, και υπευθυνότητα.
  • Δυνατότητα χρήσης ηλεκτρονικών συστημάτων καταχώρησης εγγράφων για τη διαχείριση δικαστικών υποθέσεων i-justice θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δυνατότητα χρήσης ηλεκτρονικού συστήματος ΖΥΓΟΣ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού συστήματος.
  • Διεκπεραίωση και οργάνωση εισερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων.
  • Διευθέτηση συναντήσεων και γενικά προγραμματισμός γραφείου και οποιεσδήποτε άλλες εργασίες της ανατεθούν όπου παραστεί ανάγκη για διεκπεραίωση τους.
  • Παροχή υποστήριξης σε σχέση με την προετοιμασία δικαστηριακών εγγράφων και εντύπων.
  • Διαχείριση φακέλων και αρχείου δικαστηριακών υποθέσεων.
  • Διενέργεια ηλεκτρονικών καταχωρήσεων στο i-justice

Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διευθύνσεις Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν διακριτικής και εμπιστευτικής μεταχείρισης.