Το δικηγορικό γραφείο Μιχάλης Θεοδοσίου & Σία Δ.Ε.Π.Ε. με έδρα την Λεμεσό, ζητεί να προσλάβει άτομο για τη θέση της γραμματέως (secretary) και βοηθού γραφείου (personal assistance)  για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα για την υποψήφια:

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.Γνώση Ρωσσικής ή Αραβικής γλώσσας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευφράδεια λόγου, δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια.
  • Γνώση δακτυλογραφίας θα θεωρηθεί επίσης επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, διευθέτηση συναντήσεων και ενημέρωση πελατών
Αρχειοθέτηση υποθέσεων, αλληλογραφίας και εγγράφων της εταιρείας και πελατών. Δακτυλογράφηση επιστολών και/ή δικογράφων.Ηλεκτρονική συμπλήρωση αιτήσεων και εντύπων προς τον Έφορο Εταιρειών και τμήμα Αλλοδαπών και Μεταναστευσης. Γενικά καθήκοντα γραφείου

Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 8:00- 13:30 & 15:30- 18:00

Οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας.